Vaikų priėmimo į Klaipėdos rajono savivaldybės švietimo įstaigas sistema

VšĮ Žalioji giraitė, "LAB'as: patirčių laboratorija"

VšĮ Žalioji giraitė, "LAB'as: patirčių laboratorija"
  • Adresas:
    "Mingės sodyba", Upaičio g. 42, Minijos k. Kintų sen. Šilutės r.
  • Telefonas:
    +37062046655
  • Darbo laikas:
    08:00 - 08:00

Grupių sąrašas

# Registravimo nuo Laikotarpis Grupė Amžius Tipas Liko vietų Adresas
1 2022-06-07 2022-07-04 - 2022-07-10 2 pamaina 7-14 metai Stacionari 16 "Mingės sodyba", Upaičio g. 42, Minijos k. Kintų sen. Šilutės r.

Galerija

Apie stovyklą

Kviečiame vaikus į unikalią vaikų vasaros stovyklą "LAB'as: Patirčių laboratorija". Šiemet "Keliaujančios mamos" mūsų stovyklą įtraukė į TOP 30-tuką pačių šauniausių stovyklų Lietuvoje ir užsienyje sąrašą. Džiaugiamės tokiu įvertinimu ir kviečiame šią vasarą drauge kolekcionuoti patirtis nepakartojamame Mingės (Minijos) kaime, dėl savo unikalaus kraštovaizdžio dar vadinamame lietuviška Venecija. Vaikų laukia nuostabūs stovyklos vadovai - patyrę pedagogai, profesionalūs muzikantai, aktoriai ir sportininkai, kurie paruošė įsimintiną ir labai smagią programą. Šiemet drauge keliausime į žygius Nemuno deltos regioniniame parke, šėlsime kartu su animatoriais ir netikėtais stovyklos svečiais, dalyvausime įdomiose edukacijose bei kūrybinėse dirbtuvėse, varžysimės sporto žaidynėse, susipažinsime su pamario kraštu įvairiose išvykose bei ekskursijose, drauge gaminsime ir degustuosime įvairius gardėsius, vakarosime prie laužo ir t.t. Stovyklautojų laukia staigmenos, dovanos, gardus ir subalansuotas maistas bei pačios šauniausios patirtys. Kviečiame leistis į tikrą vasarišką nuotykį drauge!

Esant poreikiui, organizuosime transportą, kuris pageidaujančius iš Klaipėdos autobusų stoties nuveš tiesiai į stovyklos vietą, o pamainai pasibaigus parveš atgal. 

Vieta žemėlapyje

Prisijungti